Pro zájemce o členství

Sdružení dopraváků hledá pro další rozvoj své činnosti nové členy se zájmem o následující aktivity:

Sdop se snaží stále rozšiřovat své aktivity a k tomu potřebuje nové členy se zájmem o dopravu, kteří řádi věnují svůj čas něčemu, co je baví a co má smysl. Nově se struktura sdružení pomalu rozčleňuje na jednotlivé projekty a podle oblastí, kde působíme, a to dává každému členovi lepší možnosti, aby se věnoval právě tomu, co ho nejvíce baví. Každý z členů se může zapojit do již běžících projektů, kde jeho pomoc velmi uvítáme, ale také může rámci Sdop zavést své vlastní projekty nebo rozšířit činnost do dalších regionů ČR.

V současnosti pro naše následující projekty potřebujeme lidi s těmito schopnostmi:

Spolupráce s obcemi:

Stránky Tram-bus.cz:

Soutěž Mladý dopravák:

Metrobus:

Vedení Sdop:

Pokud máte o spolupráci zájem, vyplňte naši přihlášku na tomto odkazu.

Přijímáme členy všeho věku, mladší členy velmi rádi zaučíme a pomůžeme jim získat odborné znalosti a dovednosti. Velmi uvítáme také zkušené členy, kteří se do projektů zapojí třeba i tím, že pomohou mladším kolegům. Pokud vás tedy doprava zajímá a rádi pro ni něco uděláte, neváhejte a zkuste nám napsat.

Na základě přihlášky vám odpovíme, položíme vám pár dotazů o vás a o dopravě a pravděpodobně vás přijmeme. Současně se také budeme bavit o tom, kterým projektům se chcete věnovat, a jakým způsobem se do nich zapojíte.